Медичне транспортування


Медичне транспортуванняУ сучасній медицині особливе місце віддається санітарним перевезенням. Адже це дуже важливий і відповідальний етап, від якого нерідко залежить, навіть, результат лікування. Тому медичне перевезення — це не просто виклик машини швидкої допомоги, це комплексні послуги справжніх професіоналів.

Види санітарних перевезень

В першу чергу, медичні транспортування розрізняють за типом терміновості:

• екстрені;

• термінові;

• планові.

Екстрене транспортування хворих — це дуже термінове перевезення пацієнта до медичної установи в гострих станах або з травмами для здійснення лікування або проведення діагностики.

Термінове медичне транспортування — це перевезення хворого з одного відділення або лікувального закладу до іншого для продовження лікування.

До розряду планових санітарних перевезень належать випадки, коли хворого необхідно доставити з лікарні додому або з дому для здійснення додаткової діагностики чи реабілітаційних процедур.

Крім того, цей вид транспортувань можна поділити і за типом використовуваного санітарного транспорту:

• наземний;

• повітряний.

Наземне медичне транспортування найчастіше здійснюється спеціалізованими автомобілями швидкої допомоги. Якщо пацієнт знаходиться у важкому або нестабільному стані, доцільніше використовувати реанімобілі, які оснащені всім необхідним для безпечного подолання великих відстаней.

Рідше наземні перевезення здійснюються в спеціалізованих залізничних вагонах.

Повітряне санітарне транспортування відбувається з використанням спеціальних медичних літаків з відповідним оснащенням. Рішення про авіаційні переміщення хворого приймаються, коли тривале перевезення на великі відстані або різкі рухи наземного транспорту можуть завдати шкоди його здоров’ю.

Медична компанія «Айболит» здійснює будь-який з існуючих видів медичних транспортувань на будь-які відстані.

Правила санітарного перевезення

Одне з головних правил медичних транспортувань полягає у кваліфікованому лікарському супроводі хворого протягом всього шляху. Від професіоналізму, уважності, відповідальності медичного персоналу, його готовність блискавично приймати рішення залежить результат транспортування. А адже найчастіше мова йде про пацієнтів із серйозними захворюваннями, для яких важливо вчасно і безпечно прибути за місцем призначення, без погіршення стану.

«Айболит», будучи досвідченою компанією професіоналів, бере на себе відповідальність за здійснення санітарних транспортувань будь-якої складності на різні відстані, доставляючи своїх пацієнтів навіть за кордон.