Контакт-центр цілодобово

Медичне перевезення в супроводі лікарської бригади

Липень, 3, 2012 Медичне перевезення в супроводі лікарської бригади

Перевезення хворого не менш відповідальний захід, ніж саме лікування. Від уважності і кваліфікації медичного персоналу, досвідченості водія і оснащеності машини швидкої допомоги (реанімобіля) багато в чому залежить і як хворий перенесе дорогу, і подальший хід одужання.

Якщо Ви хочете перевезти свого родича з одного медичного закладу в інший, зустріти або доставити лежачого пацієнта на вокзал або в аеропорт, якщо у Вас виникла необхідність транспортування пацієнта на планову госпіталізацію або на обстеження в діагностичні центри – Вам завжди допоможе швидка медична допомога «Айболит».

Медичне перевезення в супроводі лікарської бригади здійснюється атестованими висококваліфікованими лікарями, які пройшли спеціальну підготовку з діагностики та лікування невідкладних, загрожуючих життю станів, що мають великий практичний досвід.

В арсеналі приватної швидкої медичної допомоги “Айболит” знаходяться сучасні спеціалізовані автомобілі (реанімобілі), які максимально швидко і комфортно доставлять хворого в лікувальний заклад, в аеропорт, на залізничний вокзал, додому. Автомобілі оснащені дихальною і наркозно апаратурою, дефібрилятором, іммобілізаційними засобами, апаратом ЕКГ, спеціалізованими укладками та іншої необхідною апаратурою. У розпорядженні медпрацівників є всі необхідні медикаменти для надання екстреної допомоги.

Медичне перевезення в супроводі лікарської бригади здійснюється по Україні і зарубіжжю (Ірландія, Великобританія, Португалія, Іспанія, Андорра, Франція, Монако, Швейцарія, Італія, Люксембург, Бельгія, Нідерланди, Німеччина, Данія, Австрія, Словенія, Хорватія, Боснія і Герцеговина, Сербія і Чорногорія, Албанія, Македонія, Греція, Болгарія, Туреччина, Румунія, Угорщина, Словаччина, Чехія, Польща, Молдова, Росія, Білорусь, Литва, Латвія, Естонія, Грузія, Туркменія, Узбекистан, Казахстан, Киргизія, Таджикистан, Азербайджан, Вірменія).