Контакт-центр цілодобово

Медичне перевезення травматологічного хворого Дніпро

Липень, 3, 2012

Грамотне, акуратне і дбайливе перевезення хворих сьогодні забезпечує швидка медична допомога «Айболит». Медичне перевезення травматологічного хворого Дніпро здійснюється по всій Україні та зарубіжжю.

Перевезення лежачого хворого має свої особливості: потрібна достатня кількість медичного персоналу для дбайливого перенесення хворого, комфортне розміщення в спеціально обладнаному автомобілі для перевезення хворих, при наявності переломів – надійне знеболення і транспортна іммобілізація. Для перевезення тяжкохворого в автомобілі швидкої допомоги (реанімобілі) повинні бути засоби моніторингу стану хворого, інша необхідна медична техніка та медикаменти.

Медична компанія “Айболит” володіє сучасними спеціалізованими автомобілями швидкої допомоги, які максимально швидко, комфортно і надійно доставлять хворого в лікувальний заклад, додому. Реанімобілі оснащені всією необхідною дихальної та наркозно апаратурою, дефібрилятором, іммобілізаційними засобами, апаратом ЕКГ.

Медичне перевезення травматологічного хворого Дніпро являє собою досить складну, багатоступеневу медичну послугу, яку в змозі надати швидка медична допомога «Айболит». Багатоступінчастість послуги полягає в тому, що перевезення хворих забезпечується цілим рядом допоміжних служб: оперативно-диспетчерський відділ, аптека, матеріально-технічна служба, автотранспортне господарство, що включає автопарк з дорогих спеціалізованих автомашин швидкої допомоги. Ви можете зателефонувати до нас за одним із цілодобових номерів телефонів і досвідчений диспетчер допоможе Вам навіть у вкрай важкій ситуації.