Контакт-центр цілодобово

Медична допомога дітям на дому

Май, 24, 2012

В даний час медична допомога дітям може надаватися не тільки в лікувальних установах, а й у домашніх умовах. Іноді батьки відмовляються від госпіталізації в лікарню, так як не бажають завдавати психологічну травму своїй дитині. Таким чином звертаються за медичною допомогою до лікаря-педіатра на дому.

Якщо дитина оглянута лікарем-педіатром на дому і необхідна ін’єкція антибіотиків, Ви можете звернутися в медичну компанію «Айболит», де працює висококваліфікований медичний персонал, який виконає ін’єкції і інші призначення лікаря.

Бувають також випадки, коли медична допомога дітям на дому (Дніпро, Черкаси) необхідна після виписки дитини із стаціонару. Найчастіше це відбувається після проходження лікування в хірургічному або травматологічному відділенні, коли саме в післяопераційний період необхідна допомога таких спеціалістів, як хірург або травматолог, а також огляд або виконання призначень ними. Швидка медична допомога «Айболит» надасть медичних працівників для того, щоб медична допомога дітям на дому (Дніпро, Черкаси) пройшла на найвищому рівні медицини.