Медична допомога дітям на дому


В даний час медична допомога дітям може надаватися не тільки в лікувальних установах, а й у домашніх умовах. Іноді батьки відмовляються від госпіталізації в лікарню, так як не бажають завдавати психологічну травму своїй дитині. Таким чином звертаються за медичною допомогою до лікаря-педіатра на дому.

Якщо дитина оглянута лікарем-педіатром на дому і необхідна ін’єкція антибіотиків, Ви можете звернутися в медичну компанію «Айболит», де працює висококваліфікований медичний персонал, який виконає ін’єкції і інші призначення лікаря.

Бувають також випадки, коли медична допомога дітям на дому (Дніпро, Черкаси) необхідна після виписки дитини із стаціонару. Найчастіше це відбувається після проходження лікування в хірургічному або травматологічному відділенні, коли саме в післяопераційний період необхідна допомога таких спеціалістів, як хірург або травматолог, а також огляд або виконання призначень ними. Швидка медична допомога «Айболит» надасть медичних працівників для того, щоб медична допомога дітям на дому (Дніпро, Черкаси) пройшла на найвищому рівні медицини.

Також ми надаємо послугу «медична допомога дітям на дому» в таких містах, селищах міського типу і селах:

 

Дніпро.
Черкаси.
Івано-Франківська область: Делятин, Ланчин, Заріччя, Татарів, Яремче, Микуличин, Яблуниця, Ясиня, Ворохта, Буковель, Поляниця, Драгобрат.