Контакт-центр цілодобово

Отруївся на свято алкоголем.
Висловлюю подяку фельдшеру та лікарю Гнатюку і Лазєбніку за нічний виїзд та врятовану репутацію!

У хворої, ослабленої людини або пацієнта з інвалідністю можуть виникнути певні складнощі при близьких поїздках. Тим більше це стосується далеких поїздок, наприклад, під час перевезення хворих з України в Молдову або зворотного транспортуванні хворих з Молдови в Україну. Звичайний громадський транспорт погано адаптований для потреб таких пасажирів:

 • Немає можливості транспортування лежачи
 • Може не знайтися місця для інвалідного візка, супроводжуючих, великого обсягу особистих речей
 • Некомфортний температурний режим може погіршити стан здоров’я пацієнта
 • Тряска, тиснява і поштовхи можуть принести хворобливі відчуття або навіть позначитися на самопочутті
 • У разі ускладнень немає можливості надати достатню медичну допомогу

У спеціальному медичному таксі все пристосовано для потреб лежачих, складних хворих, інвалідів. Тут і зручне місце – можливо комфортне розміщення лежачи, сидячи, напівсидячи. Також є досить місце під ваші потреби – місце для інвалідного візка, речей або декількох супроводжуючих. А також на всій протяжності поїздки пацієнт під наглядом медичних працівників.

Салон оснащений кліматичним устаткуванням, усім необхідним медичним обладнанням та препаратами. Автомобіль обладнаний спеціальною підвіскою, що пом’якшує наслідки поганої дороги. А уважний персонал не тільки з комфортом влаштує пацієнта, але і допоможе дістатися до авто, а потім від авто до місця призначення. Для цього на борту є каталки, носилки, крісло-трансформер, а також милиці, ходунки, палиці для наших пасажирів, а також – турботливі руки наших санітарів.

Транспортування хворих з України в Молдову і назад пройдуть комфортно для пацієнта, безпечно, а для рідних і близьких – без зайвого клопоту і за доступною ціною.

Перевезення хворих з України в Молдову замовляють з різних причин

 • Лікування, оздоровлення і реабілітація після хвороби
 • Відвідини родичів
 • Екскурсійні тури
 • Ділові поїздки

Молдова відома всьому світу в першу чергу завдяки виноробству і великою кількістю стародавніх православних пам’ятників. Однак крім цього країна славиться своїми оздоровницями. Клімат Молдавії м’який – зими тут відносно м’які, а літо – сонячне і тривало тепле. На території Молдови розміщено безліч здравниць і санаторіїв, що спеціалізуються на лікуванні різного роду захворювань.

Часто причина поїздки в Молдову – це відвідування родичів. Так як, наші країни перебувають поруч, а раніше знаходилися в одному політично-економічному просторі – є безліч родинних і соціальних зв’язків між Україною та Молдовою. Транспортування лежачих хворих в Молдову часто проходить для відвідування родичів або друзів.

Екскурсійні тури та ділові поїздки рідше стають причиною подібних транспортувань, проте такі випадки теж не рідкість. Обмежений у пересуваннях людина не повинна обмежувати своє життя і цілком може подорожувати, вести активний спосіб життя і ділову практику.

Служба медичного таксі знімає багато, здавалося б, складних питаннь. Перевезення хворих з України в Молдову, транспортування лежачих хворих з Молдови в Україну, а також перевезення людей з інвалідністю – складне завдання для родичів і близьких, проте цілком посильно для нашого сервісу. Звертайтеся – ваші поїздки і подорожі будуть комфортними.

Транспортування хворих з Польщі в Україну і з України в Польщу – досить часта послуга, що замовляють в нашій службі медичного таксі. Курорти Польщі зарекомендували себе ще з початку 19-го століття. Санаторії та медичні центри у великій кількості пропонують програми для схуднення, детокс організму, програми по відновленню імунної системи, а також програми «антистрес».

Перевезення хворих з Польщі в Україну і до Польщі з України – затребувана послуга. Багато недугів можна вилікувати без хірургічного втручання завдяки унікальним кліматичним умовам, цілющим мінеральним водам і грязям. Також рекомендуються ці курорти для загального оздоровлення організму і реабілітації після хвороби.

Наша фірма щорічно приймає велику кількість заявок з транспортування хворих до Польщі, транспортування хворих з Польщі. Також великою популярністю користується послуга зустрічі пацієнтів на вокзалі, аеропорту після лікування в Польщі і доставка пацієнтів в аеропорт, на вокзал.

Транспортування хворих в Польщу на лікування та реабілітацію

Найчастіше перевезення хворих з України в Польщу здійснюється для лікування таких хвороб:

 • Цукровий діабет
 • Хвороби опорно-рухового апарату
 • Хвороби серцево-судинної системи
 • Кардіологічна реабілітація
 • Захворювання верхніх дихальних шляхів
 • Неврологічні захворювання
 • Захворювання системи кровообігу
 • Лікування жінок після мастектомії
 • Реабілітація хворих з парезами
 • І багато інших

При транспортуванні хворого для лікування в Польщі, оздоровлення або реабілітації скористайтеся послугою медичного таксі. У спеціально обладнаному транспорті поїздка пройде безпечно і комфортно для пацієнта.

Відмінності подорожі медичним транспортом до Польщі

Транспортування хворих в Польщу і з Польщі повинна здійснюватися спеціальним транспортом, який враховує всі потреби своїх особливих пасажирів. Для хворої, ослабленої людини, лежачого пацієнта або інваліда звичайний транспорт може не підійти по цілому ряду причин.

Політ на літаку загрожує перевантаженнями. Незначні перевантаження і турбулентність чи помітить пасажир без проблем зі здоров’ям, але при деяких захворюваннях ці фактори неприпустимі.

Автобус незручний для лежачих пацієнтів, а для людей з інвалідністю – немає місця під коляску.

Поїзд і таксі також не цілком зручні для транспортування хворих та лежачих пацієнтів. Тряска на поганій дорозі, незручне місце для пацієнта або некомфортний температурний режим можуть негативно позначитися на здоров’ї пацієнта. Медичне таксі враховує всі особливі потреби своїх особливих пасажирів:

 1. Система клімат-контролю. При багатьох захворюваннях правильний температурний режим може зіграти значну роль. При високій температурі може підскочити тиск, або почастішати серцевий ритм. Холод також протипоказаний при багатьох захворюваннях, а при деяких травмах пацієнту може бути просто складно надіти теплий одяг.
 2. Медичний супровід. При деяких станах без щохвилинного контролю не обійтися і навіть може знадобитися супровід фахівця вузького профілю. Наша фірма може забезпечити медичний супровід по вашим потребам – від звичайної доглядальниці або одного вузькопрофільного фахівця до цілої бригади лікарів по необхідному профілю.
 3. М’який хід. Машина оснащена амортизуючої підвіскою, пом’якшувальною їзду по поганих дорогах, а наші водії – фахівці з «м’якої їзді».
 4. Медичні препарати та обладнання. Медичний автомобіль оснащений всім необхідним, а при необхідності може бути доукомплектований.
 5. Зручне місце для пацієнта та супроводжуючих. При транспортуванні лежачих хворих в Польщу час шляху може скласти 8 годин і більше. При такій тривалості поїздки незручне становище і неможливість спокійно відпочити може позначитися на пацієнта. Наші медичні таксі обладнані зручними кушетка, каталками, кріслами-трансформерами – підберемо зручно для будь-якого пацієнта. Для пересуваються на візку – на нашому транспорті знайдеться місце і для вашого засобу пересування. Також з зручністю розмістимо супроводжуючих і великий обсяг речей, якщо буде потрібно.

Транспортування лежачих хворих з Польщі або з України до Польщі пройде безпечно і комфортно.

Естонія – невелика країна, розташована в самому центрі Європи. Іноді Естонію називають «країна-курорт», і цьому є свої причини. На території країни розташовано безліч курортів і оздоровчих центрів. Золоті пляжі, численні спа-готелі, лікувальні грязі і цілющі мінеральні води – все це вабить туристів з усього світу. Тому не дивно, що є попит на оздоровчі поїздки хворих з України в Естонію.

Завдяки теплим дипломатичним відносинам між Естонією і Україною, перевезення хворих з України в Естонію не так проблематична, як в інші країни. Процес отримання в’їзних документів досить простий, однак є деякі відмінності при транспортуванні хворих з деякими захворюваннями. З нюансами пакету документів для транспортування хворих з Естонії в Україну і з України в Естонію вас ознайомлять наші співробітники – в кожному конкретному випадку вони можуть відрізнятися.

Перевезення хворих з України в Естонію і з Естонії в Україну

Транспортування хворих в Естонію службою медичного таксі найчастіше проходить для таких цілей:

 1. Лікування. Медицина в Естонії знаходиться на дуже високому рівні. Перевезення хворих з України в Естонію часто відбувається для відвідування лікарів, що спеціалізуються на певному захворюванні або для планових операцій. Унікальність їх системи охорони здоров’я в тому, що естонці зуміли поєднати радянські ідеї про безкоштовне мед обслуговуванні і західний рівень медичної практики та гігієни.
 2. Оздоровлення та реабілітація. Прекрасний клімат робить Естонію дуже привабливою для лікувальних і реабілітаційних цілей. Країна багата цілющими джерелами, лікувальними грязями, а морське повітря балтійського узбережжя насичує організм корисними мінеральними речовинами і відновлюють імунітет. Перевезення хворих з України в Естонію часто відбувається саме з метою реабілітації після важкої хвороби.
 3. Відвідування родичів. Для хворої, ослабленої людини або людини з інвалідністю простий візит до родичів може виявитися нездійсненним. Наша служба медичної доставки робить складне – буденним. Наші співробітники допоможуть при транспортуванні лежачих хворих в Естонію або з Естонії в Україну.

Медичне транспортування лежачих хворих з Естонії в Україну і назад може відбуватися з різних причин. Однак головне, щоб поїздка пройшла безпечно і комфортно, не завдавши шкоди здоров’ю пацієнта.

Співробітники нашого медичного таксі мають достатній досвід, професіоналізмом і технічним оснащенням для надання безпечних і якісних послуг з медичної перевезення.

Замовляйте послуги:

 • Транспортування лежачих хворих з України в Естонію і назад
 • Транспортування осіб з інвалідністю (без обов’язкового медичного супроводу та з ним)
 • Зустріч хворого на вокзалі або доставка на вокзал, з організацією транспортування пацієнта від транспорту до транспорту за допомогою носилок, каталок і т.д.

Наші медичні таксі – сучасні машини, повністю адаптовані під потреби наших особливих пасажирів. В наявності на борту всі необхідні препарати і медичне обладнання. Автомобіль оснащений спеціальними стабілізуючими підвісками, пом’якшуючими хід, системою клімат-контролю, має спеціально оснащене місце для перевезення лежачих хворих, а також тих, що пересуваюся на візку. Замовляйте послуги медичного таксі в нашій фірмі для перевезень лежачих хворих різного ступеня тяжкості з України в Естонію і з Естонії в Україну.

Медичні перевезення з Латвії в Україну і з України в Латвію відбуваються досить часто. Наприклад – перевезення лежачих хворих в Латвію і із Латвії. І це не дивно, адже між нашими країнами теплі відносини.

Причини поїздки хворого за кордон можуть бути різними. Це може бути діловий візит, відвідування родичів або друзів. Однак найчастіше поїздка в іншу країну потрібна для того, щоб потрапити до певного вузького спеціаліста, що займається конкретним захворюванням.

Перевезення хворих з України в Латвію і з Латвії в Україну

Транспортування хворих з Латвії в Україну відрізняється від поїздки здорової людини. У разі звичайної подорожі необхідно лише вибрати транспорт і компанію перевізника.

Коли здійснюється перевезення хворої людини, слід враховувати особливості стану і складності пересування, пов’язані з її хворобою.

 • Лежаче місце. Транспортування лежачих хворих в Латвію або з Латвії в Україну має на увазі можливість переміщення лежачи по всій протяжності шляху. Для цього транспорт, який перевозить пацієнта повинен бути оснащений кушеткою або місцем під каталку. Крім того, необхідно доставити пацієнта до транспорту в стані лежачи – за допомогою каталок, носилок або крісла-трансформера для частково сидячих пацієнтів.
 • Тряска, перевантаження. Це особливо важливо враховувати при перевезенні важких хворих або пацієнтів з певними хворобами. Для пом’якшення трясіння в медичному таксі встановлені спеціальні стабілізуючі підвіски. Качка, поштовхи або тривала тряска для здорового пасажира може бути тільки причиною невдоволення, а для хворої людини може виявитися болючою і погіршити стан здоров’я. При деяких хворобах можуть бути протипоказані авіа перельоти і транспортування хворого в Латвію або з Латвії повинна проходити наземними шляхами.
 • Документи. Співробітникам служби медичного таксі слід знати діагноз хворого, його стан на момент перевезення і маршрут. Для перевезення хворого через кордон, наприклад, при транспортуванні лежачого хворого в Латвію, буде потрібно окремий пакет документів. Список необхідних документів може відрізнятися в залежності від кожного конкретного випадку – вас з цього приводу проконсультують наші співробітники.
 • Супровід. Супровід медпрацівником зведе ризики до мінімуму і ваша поїздка буде безпечною і комфортною. При деяких станах пацієнта постійний нагляд лікаря не потрібен, однак краще, якщо хтось буде постійно поруч. Це може бути родич або близький, або доглядальниця.

Для того, щоб ваша поїздка пройшла спокійно, безпечно і комфортно, замовляйте службу медичного таксі. У нашому транспорті враховані всі потреби хворих, лежачих пасажирів та інвалідів, а екіпаж медтаксі – перевірені професіонали.

Медичне перевезення хворих, це:

 • Спеціально обладнані машини
 • Наявність всіх необхідних медикаментів і апаратури
 • Медичний персонал

Всі автомобілі для медперевозок обладнані за останнім словом техніки. Для підтримки комфортного температурного режиму встановлено кліматичне обладнання. На борту є необхідна медтехніка – від апаратів штучного дихання до набору для реанімації. Це і багато іншого дозволить здійснити транспортування лежачих хворих з Латвії в Україну або назад безпечно і комфортно.

Медичні перевезення з Литви в Україну і назад відбуваються регулярно. Між нашими країнами існують досить тісні і тривалі зв’язки. Часті запити:

 • Перевезення хворого в Литву на лікування
 • Перевезення хворих з України в Литву для реабілітації
 • Транспортування лежачих хворих до родичів в Литву

Схожі запити приходять і на транспортування хворих з Литви в Україну. Хтось повертається з лікування або реабілітації, хтось відвідує родичів і так далі.

Звичайна людина, здійснюючи подібну подорож повинен лише визначитися з транспортом:

 • Поїзд
 • Літак
 • Автобус
 • Легковий автомобіль

У разі перевезення лежачого хворого з Литви або в Литву, слід врахувати і безліч інших нюансів.

Доставкою хворих людей (в тому числі і перевезенням хворих з України в Литву), займаються служби медичного таксі. Звичайний цивільний транспорт погано підходить для перевезення таких пасажирів. Існує безліч нюансів, які допоможуть полегшити дорогу, зберегти здоров’я або навіть життя хворому.

Відмінність медичного транспорту від звичайної служби таксі

Існує безліч дрібниць, які невтямки самому дбайливому родичу, однак для лікаря медперевозки зрозумілі з першого погляду. Звичайно ж, може нічого і не статися, проте присутність медиків, наявність мед апаратури і медикаментів не завадять.

Важливий і фактор комфорту для пацієнта. Тряска і поштовхи можуть бути всього лише неприємним нюансом, а для хворої людини вони виявляться досить болючі. Температурний режим також може зіграти значну роль і відбитися на здоров’ї пасажира. Співробітники медперевозки зроблять все, щоб ваше подорож з Литви в Україну або з України в Литву пройшло безпечно і комфортно.

 • Мед персонал. Досвідчені медики знають, як слід правильно переміщати пацієнта, будуть стежити за змінами стану і нададуть першу допомогу в разі потреби
 • М’який хід. Машина медперевозки оснащена спеціальними підвісками для пом’якшення похибок шляху. Водій медичного таксі їде з урахуванням особливостей свого вантажу – без поспіху, поштовхів, різких зупинок і т.д.
 • Наявність медичної техніки і ліків. На борту машини є все, що може знадобитися – від звичайного знеболюючого до апарату штучного дихання.
 • Спеціально обладнане місце для пацієнта та супроводжуючих. Є комфортні кушетки, крісла, місце для інвалідного візка. Для доставки пацієнта до машини є каталки, носилки, крісло-трансформер і т.д.

Наші лікарі проаналізують, який маршрут оптимальний для конкретного пацієнта. До уваги беруться такі чинники як:

 1. Час – наприклад, в разі термінового транспортування оптимальні перевезення авіатранспортом
 2. Нюанси захворювання і стану пацієнта на даний момент

Чи є можливість їхати лежачи, сидячи або напівсидячи (для сидячих або частково сидячих пацієнтів), чи не зашкодять хворому перевантаження, тряска або недотримання температурного режиму в даному транспорті.

Необхідно подумати, що в процесі шляху стан пасажира може почати погіршуватися і знадобиться присутність конкретного фахівця.

Відмінності медперевозок через кордон

При транспортуванні хворих з Литви в Україну перетинається державний кордон, а також потрібно подолати значний кілометраж. Також мають бути оформленні всілякі папери і прийнято рішення – що взяти з собою в дорогу необхідно, а що – не буде потрібно.

Наші співробітники мають значний досвід для такого роду перевезень – транспортування хворих в Литву, перевезення з Литви в Україну та інші країни Європи та СНД.

Залежно від пори року, діагнозу пацієнта і тимчасових рамок, наші фахівці складуть для вас список рекомендацій:

 • Які необхідні документи для транспортування лежачих хворих в Литву
 • Чи потрібний супровід і який саме
 • Які взяти з собою речі, а що не знадобиться
 • Яким транспортом простіше здійснити транспортування

Ці та інші нюанси будуть детально пояснені нашими фахівцями. Транспортування лежачих хворих з Литви в Україну пройде швидко, без зволікань, а для пацієнта – комфортно і безпечно.

Транспортування хворих з Білорусі в Україну може знадобитися по ряду причин. Ось найбільш актуальні:

 • Провідати родичів
 • Відвідати «святі місця» або пам’ятні місця
 • Повернення на батьківщину
 • Переїзд
 • Консультація у конкретного лікаря
 • На лікування

Незалежно від причин поїздки, перевезення хворих з України в Білорусь пов’язано з низкою складнощів. Іноді транспортування лежачої людини медичним таксі виконується до дверей транспорту далекого прямування – поїзди, літаки. Однак далеко не завжди хворій людини лікарі дозволяють пересуватися таким транспортом, навіть при супроводі медичного працівника. В такому випадку медичне таксі перевезе хворого з «пункту А в пункт Б».

Що потрібно для перетину кордону

Транспортування хворих в Білорусь і з Білорусі має на увазі перетин державного кордону. Подорож буде швидкою і безпроблемною, якщо необхідні папери в порядку. Про це варто подбати заздалегідь, уточнити які саме дозвільні документи знадобляться в поїздці.

 • Посвідчення особи. Паспорт, закордонний паспорт, для дітей – свідоцтво про народження
 • Медичний «пакет». Відомості про стан пацієнта, виписки, а також висновок про транспортабельності хворого
 • Дозволи, запрошення, інші дозвільні папери. Уточніть заздалегідь які дозвільні документи будуть потрібні в вашому випадку

Санітарний транспорт компанії Aybolit – безпечні та комфортні поїздки по зарубіжжю

Транспортування хворих з Білорусі, в Білорусь або в інші сусідні держави регулярно здійснюється санітарним транспортом компанії Aybolit протягом тривалого часу. Ми знайомі з усіма нюансами роботи прикордонних служб, можливих форс-мажорів і іншого. Наші співробітники проконсультують вас з приводу оформлення документів, дозвільних паперів і необхідних в дорогу речей.

Транспортування лежачих хворих в Білорусь, або будь-яку іншу країну, відбудеться оперативно, безпечно і комфортно. Наші співробітники зроблять все необхідне, щоб поїздка пройшла без проблем і ускладнень.

Стандартна комплектація санітарного транспорту:

 • Устаткування для транспортування хворого і супроводжуючих – візок на колесах, сидячі крісла, носилки різних типів (м’які, жорсткі, спеціальні крісельні носилки і т.д.), ковдри, подушки.
 • Лікарські засоби.
 • Устаткування – кардіомонітор, апарат ШВЛ, инфузомат, дефібрилятор, глюкометр, електрокардіограф, засоби для іммобілізації і ін.
 • Системи клімат-контролю – кондиціонер, обігрівач.

Для того щоб поїздка пройшла безпечно і комфортно для пацієнта, кожен конкретний випадок розглядається індивідуально. Основний набір обладнання або лікарських препаратів може бути доповнений в залежності від потреб хворого або побажань родичів.

Ослаблений хворобою організм пацієнта дуже вразливий. Будь-яке переміщення, тряска, перегрів або охолодження, стрес можуть тут же позначитися на стані здоров’я. Наші співробітники зроблять все можливе, щоб уникнути ускладнень. Однак навіть у разі форс-мажорі вам нема про що турбуватися, екіпаж медичного таксі Aybolit – команда професіоналів, готових до складнощів і форс-мажорів. Транспортування лежачих хворих з Білорусі нашим спеціальним транспортом – це швидкий, безпечний і доступний за ціною спосіб перевезення людей з обмеженими можливостями пересування.

Наші співробітники враховують особливості дороги, в транспорті підтримується оптимально комфортна температура. Набір препаратів і обладнання дозволять стабілізувати стан пацієнта, допомогти при ускладненнях і навіть врятувати життя пацієнтові.

Перевезення хворого або лежачої людини в іншу країну може знадобитися з різних причин. Це може бути бажання побачити родичів, повернутися в рідні місця, в разі переїзду або для консультації у конкретного лікаря, який приймає тільки за місцем.

Особливість перевезень з Росії в Україну – перетин державного кордону. Іноді в процесі шляху кордон перетинають навіть неодноразово. Кожен раз перетин кордонів – це митний контроль, перевірка документів, багажу та іншого. Всі ці процедури пов’язані з втратою часу (часто доводиться вистояти довгу чергу), нервуванням іноді і масою всіляких формальностей. Відповідно для перевізника крім основних завдань стоїть ще одна – зробити так, щоб пацієнт максимально швидко і комфортно пройшов митні процедури.

Документи для транспортування хворих з Росії в Україну

Транспортування хворих з Росії в Україну пройде оперативно і без складнощів, якщо передбачити можливі форс-мажори. Щоб не виникло ніяких «зволікань», в першу чергу подбайте про документах.

 • Документ, що засвідчує особу. Закордонний паспорт, іноді досить внутрішнього паспорта, свідоцтво про народження – для дитини.
 • Дозволи, запрошення і інші формальні папери, які знадобляться в конкретному випадку – слід заздалегідь уточнити, які саме дозвільні папери необхідні.
 • Медичний пакет документів – це може бути виписка, довідка про переведення, висновок про транспортабельності хворого і т.д., уточніть заздалегідь які медичні документи вам знадобляться.

Медичні документи можуть не знадобитися на митниці, проте в подальшому процесі поїздки вони стануть в нагоді, так що беріть ВСІ папери, що стосуються стану пацієнта. Якщо ви перевозите пацієнта «туди і назад», на зворотному шляху знову буде потрібно перетинати кордон. Перевезення хворих з України в Росію може зажадати такий же пакет документів, але в деяких випадках пакет документів на зворотну дорогу відрізняється.

Співробітники нашої фірми проконсультують, які документи вам знадобляться, а які є обов’язковими. Транспортування хворих в Росію проходить швидко і без ускладнень, якщо ви – клієнт компанії Aybolit. Ми неодноразово займалися подібними перевезеннями і знаємо всі нюанси, які виникають під час перевезення хворого ослабленого людини. Наші фахівці прораховують наперед можливості затримок і можливості їх уникнути.

Транспортування хворих з Росії, з України або інших сусідніх країн медтранспорту Айболіт проходить оптимально швидко, за доступною ціною і з дотриманням всіх правил.

Чим відрізняється медичне таксі від цивільного транспорту

Шлях з Росії в Україну не близький і по дорозі може статися багато. Тому, коли відбувається транспортування лежачих хворих в Росію або Україну подбайте про медичний супровід, про наявність необхідних препаратів і комфорт транспортуємої людини. Ми переконані що нічого поганого не станеться, однак буде спокійніше, якщо всі можливі неприємності будуть враховані.

Відмінності медичного таксі від звичайного «легковика»:

 • Препарати і обладнання. Автомобілі для медичного перевезення оснащені стандартним набором устаткування і ліків. Однак, уточнюючи діагноз перевезеного пацієнта бригада може вирішити доповнити свій «арсенал» тим чи іншим приладом або препаратом.
 • Їзда без тряски. Всі наші машини для медичної перевезення на «м’якому ходу», а водії – професіонали своєї справи (об’їдуть пробки, ями і байраки). Пацієнта доставлять з комфортом, уникаючи зайвої тряски і максимально швидко.
 • Комфортно. Медичне таксі оснащене всім необхідним для зручності та комфорту пацієнта і його супроводжуючих – зручна кушетка, крісло, носилки і т.д. а також кондиціонер, обігрівач та інше.

Звертайтеся в компанію Aybolit, якщо вам потрібно транспортування лежачих хворих з Росії, в Росію, з України і т.д. Наші співробітники оперативно приймуть і оброблять вашу заявку, проконсультують з приводу документів і необхідних речей в дорогу. Поїздка пройде комфортно і безпечно для транспортуємої людини.

Популярний український курорт Коблеве розкинувся на узбережжі Чорного моря. У Коблевому знаходиться безліч пансіонатів і баз відпочинку. Тут є усе для гарного літнього відпочинку як для компанії друзів, так і для сімейних пар з дітьми: тепле море, чисті піщані пляжі, один з найбільших аквапарків на південно-західному узбережжі України, спортивні та дитячі майданчики, дитячі та дорослі атракціони, кафе , ресторани і бари, дискоклуби.

Курорт може запропонувати різні розважальні програми: прогулянки на яхті або катері, рибну ловлю, містечко атракціонів, щоденні цікаві і веселі караоке-шоу, водні гірки для дорослих і дітей, величезний вибір водних мотоциклів та велосипедів, а також різноманітні екскурсійні маршрути – в Одесу, Миколаїв, Херсон, Ольвію, заповідник «Асканія-Нова», в Кишинів. Але, незважаючи на всі принади літнього відпочинку, а може і саме через них, відпочивальники часто забувають про правила безпеки або не приділяють належної уваги своєму здоров’ю.

Досить часто трапляються ситуації, коли необхідне медичне перевезення хворих в Коблеве. Наприклад, якщо потрібно доставити необережного відвідувача з аквапарку в медичний заклад. Саме для таких випадків компанія «Айболіт» передбачила послугу «Перевезення хворих – Коблеве». Ми гарантуємо безпечне і швидке перевезення в сучасних автомобілях медичного призначення. Перед виїздом автомобілі укомплектовуються, виходячи зі стану і діагнозу хворого.

Перевезення лежачих хворих в/із Коблево

Медичною компанією «Айболіт» перевезення лежачих хворих в Коблевому здійснюється тільки на спеціально обладнаних автомобілях. Хворих, які знаходяться без свідомості, в шоковому стані, пацієнтів з інсультом, вагітних із загрозою передчасних пологів і породіль, хворих з черепно-мозковими травмами та травмою хребта, з інфарктом міокарда до машини переносять на ношах. Не слід ні в якому разі прагнути здійснити перевезення лежачого хворого самостійно, набагато безпечніше скористатися послугами досвідчених фахівців.

Наша компанія дозволяє не тільки транспортувати пацієнта у Коблевому, але і оперативно перевезти хворого з Коблевого в медичний заклад будь-якого іншого населеного пункту України або навіть за кордон. Реанімобілі оснащені:

 • Дефібрилятором.
 • Апаратом ШВЛ.
 • Необхідними засобами переміщення хворих: ношами, каталкою.
 • Кардіомонітором.
 • Пульсоксиметром.
 • Глюкометром.
 • Інфузоматом.
 • Засобами іммобілізації тощо.

Для того щоб перевезти хворого в Коблеве, скориставшись послугами медичної компанії «Айболіт», потрібно просто набрати один з номерів телефонів, зазначених на сайті і пояснити диспетчеру причину виклику. Наші диспетчери приймають дзвінки цілодобово і без вихідних.

Транспортування хворих із Коблеве по Україні

Чому варто звертатися до приватної компанії, якщо Вам необхідне транспортування хворих из Коблеве? Все просто. Ми гарантуємо:

 • Високу якість послуг.
 • Швидке реагування.
 • Індивідуальний підхід.
 • Допомогу досвідчених фахівців.
 • Сучасне обладнання і автомобілі.
 • Адекватні ціни.

Ми займаємося медичними перевезеннями в Україні і за кордоном протягом багатьох років, тому точно знаємо, як знайти підхід до будь-якого пацієнта, незалежно від ступеня тяжкості його стану. Нас не лякають страшні діагнози, тривалі перевезення і нерівні дороги. Транспортування пацієнта (Коблеве) компанією «Айболіт» – це завжди своєчасна і якісна допомога!

м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Вінниця, Вінницька область, Україна 364 (евакуація хворого Чорнобай Вінниця)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська область, Україна 290 (транспортувати хворого Чорнобай Дніпропетровськ)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Донецьк, Донецька область, Україна 538 (перевезти хворого Чорнобай Донецьк)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Житомир, Житомирська область, Україна 313 (транспортування хворого Чорнобай Житомир)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Запоріжжя, Запорізька область, Україна 354 (перевезення хворого Чорнобай Запоріжжя)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна 732 (евакуація хворого Чорнобай Івано-Франківськ)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Київ, Київська область, Україна 175 (транспортувати хворого Чорнобай Київ)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Кіровоград, Кіровоградська область, Україна 180 (перевезти хворого Чорнобай Кіровоград)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Луганськ, Луганська область, Україна 662 (транспортування хворого Чорнобай Луганськ)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Луцьк, Волинська область, Україна 592 (перевезення хворого Чорнобай Луцьк)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Львів, Львівська область, Україна 714 (евакуація хворого Чорнобай Львів)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Миколаїв, Миколаївська область, Україна 368 (транспортувати хворого Чорнобай Миколаїв)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Одеса, Одеська область, Україна 499 (перевезти хворого Чорнобай Одеса)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Полтава, Полтавська область, Україна 193 (транспортування хворого Чорнобай Полтава)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Рівне, Рівненська область, Україна 501 (перевезення хворого Чорнобай Рівне)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Сімферополь, АР Крим, Україна 692 (евакуація хворого Чорнобай Крим)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Суми, Сумська область, Україна 280 (транспортувати хворого Чорнобай Суми)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Тернопіль, Тернопільська область, Україна 598 (перевезти хворого Чорнобай Тернопіль)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Ужгород, Закарпатська область, Україна 951 (транспортування хворого Чорнобай Ужгород)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Харків, Харківська область, Україна 331 (перевезення хворого Чорнобай Харків)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Херсон, Херсонська область, Україна 438 (евакуація хворого Чорнобай Херсон)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Хмельницький, Хмельницька область, Україна 483 (транспортувати хворого Чорнобай Хмельницький)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Чернігів, Чернігівська область, Україна 284 (перевезти хворого Чорнобай Чернігів)
м. Бориспіль, Бориспільський район, Київської область, Україна м. Чернівці, Чернівецька область, Україна 667 (транспортування хворого Чорнобай Чернівці)