Медичне перевезення хворого із Криму в Росію


Безпечне перевезення хворого із Росії в Крим можливе тільки в тому випадку, якщо для виконання завдання використовується спеціальний транспортний засіб і пацієнта супроводжують медичні працівники. Самостійно це робити не варто тому, що при неадекватних умовах може настати погіршення стану організму і знадобиться термінова медична допомога або реанімаційні заходи, а в дорожніх умовах це забезпечить неможливо, якщо перевезення не виконує спеціалізована медична компанія.Медичне перевезення хворого із Криму в Росію

Медичне перевезення хворого із Криму в Росію здійснюється лише кваліфікованими спеціалістами, які мають відповідну підготовку, і здатними реагувати оперативно при виникненні небезпечної для здоров’я і життя пацієнта ситуації.

Для забезпечення безпеки при транспортуванні необхідно дотримуватися ряду правил

  • Перевезення тільки в повністю обладнаних машинах швидкої допомоги.
  • Використання мішка Амбу.
  • Наявність комфортних ношей.
  • Повний набір необхідних медичних препаратів.
  • Супровід профільного спеціаліста і медичного персоналу.
  • Наявність апаратури, що виконує спостереження за станом здоров’я.
  • Наявність всього обладнання, що застосовується при реанімаційних заходах.

Якщо виникає необхідність перевезти хворого із Криму в Росію, найкраще звернутися відразу в медичну компанію «Айболіт», яка спеціалізується на наданні таких послуг вже тривалу кількість часу.

Транспортування буде здійснене згідно всім встановленим правилам і в найбільш комфортних умовах для пацієнта. У ході перевезення за його здоров’ям будуть уважно спостерігати весь час і в разі появи змін, необхідні заходи будуть прийняті оперативно.

Переміщення пацієнта з будинку або медустанови в автомобіль і потім назад в палату проводиться досвідченим медичним персоналом при використанні відповідного типу ношей.