Масаж. Виїзд до клієнта

Залежно від того, з якою метою застосовується масаж і як здійснюється вплив на поверхню тіла (тобто якими засобами), розрізняють:

  • гігієнічний
  • лікувальний
  • спортивний
  • сегментарно-рефлекторний
  • косметичний
  • апаратний
  • самомасаж

Гігієнічний масаж є активним засобом зміцнення здоров’я, збереження нормальної діяльності організму, попередження захворювань. Гігієнічний масаж застосовується частіше в формі загального масажу. Гігієнічний масаж — активний засіб профілактики захворювань та догляду за тілом, збереження нормального функціонального стану організму, зміцнення здоров’я. Він буває загальним і локальним і застосовується окремо або у поєднанні з ранковою гігієнічною гімнастикою, в сауні або російській лазні і т. п.

Лікувальний масаж – це ефективний метод лікування різних травм і захворювань. Залежно від характеру функціональних порушень. Він застосовується в найрізноманітніших модифікаціях, має свою методику, свідчення і протипоказання. Як і гігієнічний масаж, він надає загальну і локальну дію. Він застосовується в самих різних модифікаціях, має свою методику, свідчення і протипоказання. Використовуються основні масажні прийоми: погладжування, розтирання, розминка і вібрація. Застосовуються активні і пасивні рухи в суглобах. Використовується найчастіше для масажу всього тіла (загальний масаж). Класичний масаж допомагає в лікуванні і профілактиці остеохондрозу, артриту, болів у спині, шиї, попереку. Цей масаж добре розслаблює напружені м’язи, знімає втому, підвищує розумову і фізичну працездатність. Також широко застосовується після травм, забитих місць, переломів. Усуває головний біль.

Результат: Розслаблює суглоби, розтягує м’язи і сухожилля, покращує поставу і підвищує увагу.

Реабілітаційний масаж найбільш ефективний при функціональному лікуванні і відновленні фізичної працездатності спортсмена після тривалих перерв у тренуванні, після оперативних втручань (видалення менісків, операція на ахілловом сухожиллі та ін.) Цей масаж проводиться в поєднанні з ЛФК, механотерапією та ін Він може бути і загальним (2 -3 рази на тиждень) і локальним (щодня, а на першому етапі лікування -2 -3 рази на день).

Спортивний масаж застосовується для підвищення функціонального стану спортсмена, поліпшення спортивної форми, зняття стомлення, підвищення фізичної працездатності та профілактики травм і захворювань опорно-рухового апарату. Спортивний масаж включає в себе передстартовий (мобілізаційний) і відновний масаж. Передстартовий (мобілізаційний) масаж проводиться перед тренуванням (змаганням). Завдання його — підготовка нервово — м’язового апарату, серцево — судинної і дихальної систем, прискорення процесу впрацьованості, попередження травм опорно — рухового апарату. Залежно від характеру майбутньої роботи, виду спорту, психічного стану спортсмена розрізняють заспокійливий і збудливий масаж. Відновлювальний масаж показаний після великих фізичних і психічних навантажень. Його мета — відновлення функціонального стану спортсмена, підвищення фізичної працездатності, зняття загального стомлення. Як правило, проводиться загальний відновлювальний масаж, рідше локальний, наприклад у перервах між виступами борців, боксерів, гімнастів. Після великих фізичних навантажень він носить щадний характер, а в дні відпочинку — більш глибокий. Частота застосування відновного масажу залежить від стадії втоми, етапу підготовки та інших факторів.

Сегментарно-рефлекторний масаж — це один з методів впливу на рефлекторні зони шкірної поверхні тіла. При впливі спеціальними масажними прийомами на сегменти спинного мозку виникають так звані шкірно — вісцеральні (внутрішні) рефлекси, що викликають зміни діяльності внутрішніх органів і кровообігу в них. Механізм дії сегментарно — рефлекторного масажу полягає в роздратуванні шкірних рецепторів. Відповідна реакція на нього залежить від інтенсивності, тривалості, площі і місця впливу, а також від функціонального стану організму. Залежно від прийомів розрізняють сегментарний, сполучнотканинний, періостальний, крапковий, шиатсу та інші види сегментарно — рефлекторного масажу. Всі вони застосовуються з лікувальною метою і в спортивній практиці.

Косметичний масаж (лише локального характеру) застосовується при догляді за нормальною шкірою, для попередження її передчасного старіння, при різних косметичних недоліках, захворюваннях і т. п. Він буває трьох видів: гігієнічний (профілактичний), лікувальний, пластичний. Залежно від того, чим виконують масаж — руками або апаратом, розрізняють апаратний і ручний масаж. Одночасне їх застосування — комбінований масаж.

Апаратний масаж здійснюється за допомогою різних за налаштуванням та фізіологічним впливом на тканини апаратів (вібромасажні, вакуумні, гідромасажні та ін.) Він може бути загальним і локальним. Його застосовують з лікувальною метою і в спортивній практиці.

Самомасаж — один із засобів догляду за тілом, при комплексному лікуванні деяких травм і захворювань опорно — рухового апарату, а також використовується перед стартом, після змагання (для зняття втоми), в саунах і т. п. Він може бути як загальним, так і локальним. Самомасаж можна проводити також різними масажерами, щітками, вібраційними апаратами різного налаштування.

Медична компанія «Айболит» надає ці види масажу. Не потрібно нікуди їхати. Наші висококваліфіковані фахівці приїдуть до Вас додому і здійснять масаж, даючи можливість Вам нікуди не виходити з дому. Просто зателефонуйте до нас і наш масажист приїде до Вас дуже швидко!