Контакт-центр цілодобово

Лікування онкологічного хворого

Липень, 16, 2012 Лікування онкологічного хворого

Якщо Вашому родичу або близькому поставили страшний діагноз: «Рак», не варто впадати у відчай, потрібно боротися за життя людини і підтримувати його на всіх етапах лікування. Лікування онкологічного хворого – процес тривалий і складний. Швидка допомога «Айболит» допоможе Вам в цьому – ми перевеземо хворого в потрібний Вам медичний центр на обстеження, лікування, або додому, перекладемо хворого з ношей на ліжко і навпаки. Ми співпрацюємо з Білоруською Державною Установою «Республіканським науково-практичний центром онкології та медичної радіології ім. М.М.Александрова», де ми можемо домовитися за лікування хворого на онкологію, перевеземо хворого в Білорусію і заберемо назад додому при необхідності.

Наші реанімобілі оснащені всім необхідним обладнанням для перевезення хворих у важкому і у вкрай важкому стані (дефібрилятор, інфузомат, кардіомонітор, апаратом ШВЛ з безперервною подачею кисню та інше). У нашому арсеналі є всі сучасні медикаменти для надання медичної допомоги.

Лікування онкологічного хворого може бути пов’язано з дезінтоксикації на дому – ми допоможемо вам у цьому. Дзвоніть нам цілодобово за коротким номером 903 з мобільного (для всіх операторів Україна). Раді Вам допомогти.