Контакт-центр цілодобово

Консультація вузького спеціаліста

Декабрь, 8, 2011

Педіатрична швидка і невідкладна допомога — одна з наймолодших галузей у структурі служб по надзвичайним ситуаціям і невідкладним станам нашого міста. Надання швидкої та невідкладної медичної допомоги в педіатрії є однією з першочергових задач екстрених медичних служб міста Дніпропетровськ.

У нашому місті створена і успішно розвивається служба швидкої та невідкладної медичної допомоги «Айболит». Ця організація містить у своєму кадровому складі висококваліфікованих фахівців у галузі педіатрії, які пройшли спеціальну підготовку і постійно вдосконалюють свою майстерність у наданні медичної допомоги найменшим мешканцям нашого міста. Служба швидкої і невідкладної медичної допомоги «Айболит» забезпечена сучасним медичним обладнанням, лікарськими засобами, для надання медичної допомоги в педіатрії, забезпечена спеціалізованим транспортом, сучасними системами зв’язку та навігації, що дозволить максимально швидко і оперативно прибути до хворої дитини. Спеціально підготовлений медичний персонал служби швидкої та невідкладної медичної допомоги «Айболит» з легкістю знаходить спільну мову з самими маленькими і разом з тим вимагають набагато більшої уваги, ніж дорослі пацієнти, а й про батьків медики не забувають, забезпечуючи психологічну підтримку мамам і татам наших маленьких пацієнтів.

Діагностика, надання медичної допомоги проводиться в максимально комфортних умовах для дітей та батьків на дому. Консультація вузького спеціаліста лікувального закладу допоможуть Вашій дитині при необхідності. Залежно від тяжкості стану, який вимагає госпіталізацію дитини, проводиться транспортування спеціальним транспортом служби швидкої та невідкладної медичної допомоги «Айболит» у кращі педіатричні стаціонари міста. Напередодні новорічних і різдвяних свят служба швидкої та невідкладної допомоги приготувала сюрпризи для своїх маленьких пацієнтів, які допоможуть дитині одужати, а батькам значно піднімуть настрій, щоб спільними силами подолати хворобу та консультація вузького спеціаліста пішла на користь здоров’ю дитини. Заходьте на наш сайт і дізнайтеся більше про нас.

Для чого потрібна консультація вузького фахівця?

Всі розуміють, що організм людини являє собою єдине ціле і коли виникає захворювання, то ця проблема відбивається на всіх органах і системах. Захворювання може проявлятися безліччю симптомів з боку різних органів і систем і, тому, при першому контакті з пацієнтом буває досить важко визначити першопричину.
Часто, не бажаючи витрачати час на похід у лікарню і вистоювання в нескінченних чергах до фахівців, ми прирікаємо себе на лише тимчасове позбавлення від тривожних симптомів, не знаючи про справжні причини їх виникнення.

Медична компанія «Айболит» надає таку послугу, як консультація вузького фахівця на дому, а саме: хірурга, травматолога, ЛОРа, невропатолога, онколога, окуліста, стоматолога, нейрохірурга, кардіолога, дерматолога, гастроентеролога, проктолога, алерголога, уролога, ендокринолога, терапевта, педіатра.
Виклик лікаря додому дає Вам можливість отримати висококваліфіковану допомогу наших досвідчених фахівців, не виходячи з квартири. Фахівці нашої медичної компанії проведуть огляд, призначать необхідні аналізи для своєчасного визначення захворювання, дадуть рекомендації, випишуть медикаменти. У разі необхідності буде запропонована госпіталізація.