Контакт-центр цілодобово

Харчове отруєння у дітей

Травень, 15, 2012

Харчове отруєння у дітей завжди з’являється раптово. Причиною отруєння у дітей можуть бути такі продукти, як молоко, сир, яйця, м’ясо, риба, салати і т.д. Особливо несприятливо впливає на якість продуктів жарка пора року і це є «роздоллям» для сальмонел, кишкової палички, стафілококу.

Харчове отруєння у дітей починається з нудоти, блювоти, болю в животі. Через кілька годин з’являється рідкий стілець. В залежності від частоти рідкого стільця і блювоти, стан дитини може бути більш або менш важким. При легкому ступені отруєння стан дитини задовільний, але необхідно терміново вжити заходів, щоб не допустити погіршення стану здоров’я.

Батьки повинні звернути увагу на колір шкірних покривів. При частому рідкому стільці і блювоті шкіра стає блідою, дитина стає млявою, примхливою. Перше, що необхідно зробити батькам – це забезпечити питний режим (рясне лужне пиття, відвар сухофруктів, Регідрон) і сувора дієтотерапія. Якщо стан дитини погіршується, негайно викликайте швидку медичну допомогу «Айболит». Дуже небезпечно займатися самолікуванням, давати дитині антибіотики без рекомендацій лікаря-педіатра.

Медична компанія «Айболит» пропонує Вам послуги лікаря-педіатра, який допоможе Вам розібратися з Вашою проблемою: оглянути Вашу дитину, призначити правильне лікування, провести лабораторні обстеження. Але якщо стан дитини став тяжким, необхідно своєчасно госпіталізувати його до лікарні для подальшого лікування та обстеження.