Контакт-центр цілодобово

Допомога при харчовому отруєнні

Февраль, 24, 2012

Допомога при харчовому отруєнні надається негайно після встановлення діагнозу. Проводиться промивання шлунка шляхом штучного утворення блювотного рефлексу, тобто натисканням пальцем на корінь язика. Хворому дають випити 500 мл підсоленої кип’яченої води, після чого викликають блювання. Промивання проводять до чистих промивних вод, для цього може знадобитися не менше 10 л води.

Допомога при харчовому отруєнні так само включає введення в організм речовин-сорбентів, що нейтралізують залишки токсинів в шлунково-кишковому тракті. Найбільш відомий сорбент — активоване вугілля, дається хворому в кашкоподібному стані, для чого 10-20 таблеток поміщаються в склянку кип’яченої води. Однак сучасні сорбенти, такі, як актилен, ентеросгель, ентегнін діють більш ефективно. Для відновлення втрати рідини необхідно багато пити — не менше 2-3 літрів рідини на добу, використовуються сухі суміші для регідратації — регідрон, оралит. Антибіотикотерапія необхідна при харчовому отруєнні тяжкого ступеня.

Медична компанія «Айболит» надасть допомогу при харчовому отруєнні негайно. Звертайтеся до нас за коротким номером 903 з мобільного телефону і ми допоможемо Вам.