Контакт-центр цілодобово

Аптека в Буковелі

участок Щивки, 2/95, прим. 2
+38 (098) 463 40 27 Цілодобово

участок Щивки, 1, прим. 4
+38 (098) 616 32 76 8:00-20:00

участок Щивки, 3/3, прим. 2
+38 (098) 616 32 84 8:00-20:00

Часом досить складно переоцінити користь певних речей у житті середньостатистичного споживача. Особливо якщо справа стосується людського здоров’я. Міські жителі звикли, що в сучасному світі дістати необхідні ліки не складає особливих труднощів. Якщо потрібно – до їхніх послуг і цілодобові аптеки, і інтернет-аптеки з доставкою медикаментів додому чи найближчої аптеки. Трохи складніше з цим в невеликих населених пунктах. І, тим паче, не завжди відомо, як складеться ситуація на відпочинку. Зазвичай, збираючи валізи, обов’язково кладуть в них невелику кількість найнеобхідніших медичних препаратів. Люди, яким необхідні якісь специфічні ліки, виходячи зі стану здоров’я, беруть їх з собою на відпочинок, щоб не бігати потім по аптеках у пошуках. Але везти з собою на відпочинок набір ліків на всі випадки життя – не зовсім зручно. Тим більше, що не завжди можна передбачити, які саме випадки трапляться.

Буковель – сучасний лижний курорт в Україні з розвиненою інфраструктурою і сервісом європейського рівня. Тому ми відкрили мережу сучасних аптек Айболіт.

Приватна аптека в ТК Буковель

Послуги аптек необхідні і при організації лікування, і для профілактики тих чи інших захворювань. Приватна аптека в Буковелі від компанії «Айболіт» пропонує великий асортимент продукції – це і сертифіковані медичні препарати, і засоби гігієни, і лікувальна косметика. Однією з переваг нашої аптеки є те, що вона працює не тільки в денні години, але і вночі, адже хвороба часто не обирає відповідного часу доби.

Наша цілодобова аптека в Буковелі виконує ряд важливих функцій, до яких відноситься:

  • реалізація населенню і відвідувачам курорту готових лікарських препаратів;
  • надання покупцям необхідної інформації щодо правильного використання і зберігання придбаних ліків;
  • надання консультативної та, за необхідності, першої медичної допомоги.

Медикаменти на замовлення в Буковелі

Ми робимо все, що в наших силах, для комфорту наших клієнтів, тому крім перерахованих вище послуг наша аптека пропонує можливість індивідуального замовлення ліків. Для того щоб купити медикаменти на замовлення в Буковелі, необхідно зателефонувати за вказаним номером телефону, дізнатися інформацію про наявність необхідного препарату і зарезервувати ліки в аптеці. Якщо необхідні ліки відсутні, Вам можуть порекомендувати аналогічний препарат або зробити замовлення ліків у постачальника з наступною доставкою в аптеку.

Досвідчений персонал аптеки оперативно допоможе Вам знайти необхідний медичний препарат, а в разі його відсутності – підібрати аналог. Також Вам буде надана вичерпна консультація щодо правильного прийому лікарського засобу і про можливі побічні дії. Всі ліки зберігаються відповідно до правил зберігання, регулярно проводиться контроль термінів придатності, щоб убезпечити Вас від покупки зіпсованої продукції. Ми дбаємо про безпеку своїх клієнтів.