Алкогольне отруєння перша допомога


Ювілеї, урочистості, свята — невід’ємна частина нашого з Вами життя, само собою передбачають і вживання спиртних напоїв. Ні для кого не секрет, що іноді буває і «перебір» з усіма витікаючими звідси наслідками для здоров’я і самопочуття.
Внаслідок вживання великої кількості алкоголю виникає алкогольне отруєння. Перша допомога (Дніпро, Черкаси) при алкогольному отруєнні включає в себе:
• відразу ж вивести хворого на свіже повітря;
• піднести до носа пацієнта вату, яку змочити в нашатирному спирті;
• терміново промити шлунок (дайте випити хворому 2-3 склянки води кімнатної температури, натиснути на корінь язика, чим викличеться блювота і так кілька разів);
• зігріти хворого, дати випити міцний чай;
• поставити гірчичники на ікри, ступні, кисті, потилицю;
• приймати активоване вугілля по 2 таблетки через кожні 2 години
Щоб не відчувати на собі і на близьких всі відомі і невідомі способи боротьби і допомоги з алкогольною інтоксикацією (отруєнням), краще доручити це спеціалісту, який адекватно, оцінивши ситуацію, надасть всю необхідну медичну допомогу. От саме такі спеціалісти і працюють в медичній компанії «Айболит». До того ж алкогольне отруєння, його наслідки і його лікування далеко не остання стаття в сфері діяльності нашої компанії. У нас до цього питання ставляться досить серйозно, незважаючи на обивательські погляди — адже алкогольне отруєння в кінці кінців також отруєння і може привести навіть до загибелі пацієнта і як будь-яке отруєння потребує лікування. Алкогольне отруєння перша допомога (Дніпро, Черкаси) має дуже важливе значення в його лікуванні.
Медична компанія «Айболит» надає послугу «алкогольне отруєння перша допомога» в таких містах, селищах міського типу і селах:
Дніпро.
Черкаси.
Івано-Франківська область:
Микуличин, Яблуниця, Делятин, Ланчин, Заріччя, Ясіня, Ворохта, Буковель, Татарів, Яремче, Поляниця, Драгобрат.