Контакт-центр цілодобово

Алкогольна залежність на дому

Март, 28, 2012

У зв’язку зі збільшенням масового споживання спиртних напоїв, зростанням раннього алкоголізму в наркологічній практиці все частіше доводиться стикатися з ускладненими формами алкогольної залежності (алкогольна залежність на дому), як в стані сп’яніння, так і в розвитку абстинентного синдрому.

Необхідно пам’ятати, що успішна та своєчасна допомога, не тільки дозволяє уникнути розвитку важких, загрозливих для життя ускладнень, але й впливає на перебіг захворювання в цілому.

Саме тому, якщо Ви поки що не готові виключити алкоголь зі свого життя і не вважаєте за необхідне пройти комплексне лікування в наркологічній клініці, то принаймі не дозволяйте собі болісних станів і виведення з запою своїми силами на дому, коли Ви «героїчними» зусиллями терпите прояв набряку мозку (важка голова, головний біль, запаморочення, нудота, блювання), порушення діяльності серцево-судинної системи (підвищення або падіння артеріального тиску, ритму серця) і наслідки інтоксикації з боку печінки і нирок.

Швидка медична допомога «Айболит», що є в даний час однієї з лідируючих на ринку приватної швидкої допомоги, має філію в м. Дніпро, надає широкий спектр медичних послуг:

алкогольна залежність на дому (Дніпро, Черкаси, Буковель);

— зняття алкогольної інтоксикації на дому у клієнта;

— алкогольне отруєння перша допомога;

— виведення (вивід) з запою;

— зняття гострої інтоксикації алкоголем;

— обрив запою