Алкогольна залежність на дому


У зв’язку зі збільшенням масового споживання спиртних напоїв, зростанням раннього алкоголізму в наркологічній практиці все частіше доводиться стикатися з ускладненими формами алкогольної залежності (алкогольна залежність на дому), як в стані сп’яніння, так і в розвитку абстинентного синдрому.

Необхідно пам’ятати, що успішна та своєчасна допомога, не тільки дозволяє уникнути розвитку важких, загрозливих для життя ускладнень, але й впливає на перебіг захворювання в цілому.

Саме тому, якщо Ви поки що не готові виключити алкоголь зі свого життя і не вважаєте за необхідне пройти комплексне лікування в наркологічній клініці, то принаймі не дозволяйте собі болісних станів і виведення з запою своїми силами на дому, коли Ви «героїчними» зусиллями терпите прояв набряку мозку (важка голова, головний біль, запаморочення, нудота, блювання), порушення діяльності серцево-судинної системи (підвищення або падіння артеріального тиску, ритму серця) і наслідки інтоксикації з боку печінки і нирок.

Швидка медична допомога «Айболит», що є в даний час однієї з лідируючих на ринку приватної швидкої допомоги, має філію в м. Дніпропетровськ, надає широкий спектр медичних послуг:

алкогольна залежність на дому (Дніпропетровськ, Черкаси, Буковель, Крим);

— зняття алкогольної інтоксикації на дому у клієнта;

— алкогольне отруєння перша допомога;

— виведення (вивід) з запою;

— зняття гострої інтоксикації алкоголем;

— обрив запою

 

 

Ключові слова:
алкогольна залежність, алкогольна залежність Черкаси, алкогольна залежність Дніпропетровськ, алкогольна залежність Буковель, алкогольна залежність Крим, алкогольна залежність на дому Черкаси, алкогольна залежність на дому Дніпропетровськ, алкогольна залежність на дому Буковель, алкогольна залежність на дому Крим